Van Leerling tot Meester, Laura Meester is terug bij Studio 7 DJ School Amsterdam!
- Jordi Binnerts
- 17 apr
- 1 minuten om te lezen

Drie jaar geleden wandelde Laura Meester voor het eerst Studio 7 binnen als leerling met een grote droom: DJ worden. Na haar start bij Studio 7 ontwikkelde Laura zich razendsnel. Wat begon met oefenen in onze studio, groeide al snel uit tot optredens door heel Nederland. Inmiddels draait ze op festivals als Lowlands en Down The Rabbit Hole en staat ze in alle grote clubs van Amsterdam. Haar verhaal is er één van toewijding, talent en succes – en we zijn ontzettend blij dat ze terug is waar het begon!
Wat Laura zo bijzonder maakt als dj-docent? Ze weet precies hoe het is om te beginnen, om fouten te maken, én om door te zetten. Haar lessen zijn energiek, inspirerend en altijd afgestemd op jouw stijl en niveau. Of je nu net begint of al wat ervaring hebt – van Laura leer je gegarandeerd iets nieuws.
Wil jij ook leren draaien van een pro?
Schrijf je nu in voor DJ lessen in Amsterdam bij Studio 7 en ontdek zelf waarom Laura en vele anderen hier hun carrière zijn gestart.
Comentarios